Tlačová správa

Najšťastnejší z troch – nová komédia od februára v Štúdiu L+S

Štúdio L+S pripravuje na 9. februára 2008 premiéru komédie Najšťastnejší z troch, plnej nečakaných slovných a situačných zvratov. V réžií Vladimíra Strniska sa predstaví Petra Polnišová, Robert Roth, Daniel Dangl, Lucia Lapišáková, Peter Sklár, Lenka Barilíková, Roman Pomajbo a Barbara Mišíková.

V komédii Eugene Marin Labiche, pán Marjavel (Daniel Dangl) žije v navonok spokojnej domácnosti so svojou druhou ženou Hermance (Petra Polnišová). Rodinného priateľa Ernesta (Robert Roth) využíva k prácam v dome a záhrade, a (ne)tuší, že s ním jeho žena udržuje tajný pomer, rovnako ako jeho prvá žena s druhým rodinným priateľom Jobelinom (Peter Sklár). On sám však k podobným veciam tiež nemá ďaleko. A všetci sa nechávajú voziť na svoje tajné rendezvous tajomným fiakrom číslo 69. Zhodou rôznych komických okolností vznikne situácia, keď sú všetci muži podozrievaní z nevery... .
ajšťastnejší z troch         
Eugene Marin Labiche

Preklad : Helena Strnisková
Dramaturgia : Svetlana Waradzinová
Scéna : Miloš Pietor
Kostýmy : Ján Kocman
Výber hudby : Tomáš Nemec
Úprava a réžia : Vladimír Strnisko
......................................................................................................................
generálny  reklamný partner: PPC Power, hlavný reklamný partner: Eco Invest reklamný partner: Produkčný dom Forza, mediálni partneri: televízia Markíza, televízia Bratislava, Plazma media, Rádio Okey, Rádio SiTy, denník Pravda, týždenník Markíza a Žurnál, Recar, SITA, port.sk
15. január 2008