Tlačová správa

Štúdio L+S v novej divadelné sezóne oslávi 25. výročie

Nový divadelný rok Štúdio L+S zaháji 25. septembra hrou fínskeho dramatika Bengta Ahlforsa Iluzionisti, kde diváci zažijú bozky, ale aj zauchá, ktoré uštedrí Zuzana Fialová Milanovi Lasicovi. Štvrtok 27. septembra Štúdio L+S odohrá svoju prvú premiéru v novej divadelnej sezónne 2007/2008 „Půldruhé hodiny zpoždění“. Po tridsiatich rokoch manželstva je najvyšší čas veľa vecí zásadne zmeniť. Manželia Sansieuovci sa jedného dňa v priebehu dvadsiatich minút pokúsia o sexuálnu renesanciu, vzburu proti zavedeným manželským stereotypom a odstránenie nudy zo svojho života. Podarí sa im to? Vo francúzskej konverzačnej komédii v réžií Patrika Hartla hrajú Daniela Kolářová a Milan Lasica.
oncom októbra pripravuje Štúdio L+S premiéru „ Labutie Jazero“, v réžii Jána Ďurovčíka. Inscenácie českých divadelníkov ponúkne tento rok už 14. ročník Festivalu osobností českého divadla , ktorý sa bude konať začiatkom novembra. Posledný mesiac v roku Štúdio L+S zakončí prehliadkou úspešných inscenácií súčasného repertoáru pri príležitosti 25. výročia Štúdia L+S. "Návštevníci sa môžu okrem nových predstavení tešiť v novej divadelnej sezóne aj na kompletne zrekonštruované hľadisko a javisko“, dodal manažér Štúdia L+S Juraj Ďurdiak.
bjednávky a rezervácie vstupeniek na predstavenia je možné v pokladni Štúdia L+S od 15:00 hod. – 19:00 hod. v pracovný deň a vždy 1 hodinu pred predstavením alebo v sieti Ticketportal.
.............................................................................................................
hlavní partneri: Eco Investment, Forza Music, Mondi Bussiness Paper SCP, Hass, reklamní partneri: Produkčný dom FORZA, Hypernova, Hotel Tatra, mediálni partneri: TV Markíza, Rádio Okey, , denník Pravda, týždenníky Markíza a Žurnál, SITA
29. august 2007