Tlačová správa

Inscenácia Garderobier opäť na scéne Štúdia L+S

Hneď niekoľko prekvapení má vo svojom marcovom programe Štúdio L+S. Po dvoch rokoch sa na scéne opäť objaví inscenácia Garderobier v hlavných úlohách s Milanom Lasicom, Bolkom Polívkom, Emíliou Vášáryovou a ďalšími. Herecký koncert javiskových osobností v príbehu s osudovým posolstvom figuruje v marcovom programe hneď dva dni za sebou – 3. a 4. marca o 19.00 h.

V ďalších dňoch si divadelní fajnšmekri určite prídu na svoje vzhliadnutím hier ako Rybárik kráľovský, Iluzionisti či Život na trikrát. V polovici marca sú na programe verejné nahrávky majstrovskej improvizácie obľúbenej Partičky. Herečku Luciu Siposovú po boku troch mužov ako Milan Lasica, Peter Šimun a Bolek Polívka uvidíte v inscenácii Mínus dvaja 18. marca.

Dva dni budú v Štúdiu L+S hosťovať spriaznené české divadlá. V hre Klára a Bára, s ktorou príde 19. marca do Bratislavy Studiodva Praha, excelujú Ivana Chýlková, Eva Holubová či Anna Šišková. Rozpráva príbeh o tom, čo sa môže stať, keď jednej z priateliek rupnú nervy a pokúsi sa radikálne zmeniť svoj manželský život.

Na Slovensko zavíta 22. marca aj Divadlo Bolka Polívky z Brna. Uvedie autorskú komédiu B. Polívku Pro dámu na balkoně, ktorá je plná nezvyčajných situácií, dialógov a rekvizít. Diváci sa teda naplno bavia od začiatku do konca a v hlavnej úlohe nie je nik iný ako samotný autor.

Od 23. do 27. marca sa môžu návštevníci Štúdia L+S tešiť aj na hry ako Kontrabas, Na fašírky mi nesiahaj, Kumšt a Opačné pohlavie. 31. marec patrí francúzskej konverzačnej komédii s Danielou Kolářovou a Milanom Lasicom v hlavných úlohách – Půldruhé hodiny zpoždění.

S hrou Kumšt bude divadlo v marci hosťovať v Brne a inscenáciu Štúdia L+S Rybárik kráľovský majú možnosť vidieť diváci z  Vranova nad Topľou, Humenného a Popradu.

Vstupenky na marcové predstavenia Štúdia L+S sú už v predaji.


b>Generálny reklamný partner: Slovnaft
Hlavní reklamní partneri: Eurosofa, Forza Music, VUJE
Reklamní partneri: Produkčný dom FORZA, hotel Tatra, Teddeum
Mediálni partneri: Slovenský rozhlas, Rádio Europa 2, Pravda, .týždeň, Slovenka, Golf, Kam do mesta, Focus, Zoznam.sk, kedykam.sk, SITA


10. február 2011