Tlačová správa

Štúdio L+S uvedie v apríli recitál Lenky Filipovej

Počas apríla si v Štúdiu L+S prídu na svoje priaznivci divadelných inscenácií, zábavy, ale aj dobrej a kvalitnej hudby.

Okrem obľúbených tituloch, akými sú Garderobier, Život na trikrát, Malé manželské zločiny, Iluzionisti, Rybárik kráľovský či inscenácia Mínus dvaja, je v polovici apríla na programe koncert aj na Slovensku obľúbenej, českej speváčky Lenky Filipovej. Jej recitál uvedie divadlo 14. apríla v dvoch termínoch. O 17.30 a potom o 20.00 h.

Na dosky Štúdia L+S sa 15. apríla vracia aj predstavenie Ooops! Workshop so Sveťom Malachovským a René Štúrom v hlavných úlohách. Už samotný názov predstavenia napovedá, že ide o akýsi rekvalifikačný kurz, v ktorom dvaja hlavní (a jediní) protagonisti poodhalia divákovi čo obnáša herecké povolanie, zákulisie divadla, ukážu čo sa deje na scéne, keď v divadle zlyhajú niektoré zložky (zvukár, osvetľovač..) a nakoniec aj poradia, ako využiť herectvo v bežnom živote.

S vokálnou šou Fragile si môžu diváci Štúdia L+S užiť 20. apríla tiež krásny večer. A koniec apríla patrí trom inscenáciám - Půldruhé hodiny zpoždění, Rybárik kráľovský a Kontrabas.

Vstupenky na aprílové predstavenia Štúdia L+S sú už v predaji.


b>Generálny reklamný partner: Slovnaft
Hlavní reklamní partneri: Forza Music, VUJE
Reklamní partneri: Produkčný dom FORZA, hotel Tatra, Teddeum
Mediálni partneri: Slovenský rozhlas, Rádio Europa 2, Pravda, .týždeň, Slovenka, Golf, Kam do mesta, Focus, Zoznam.sk, kedykam.sk, SITA,"
23. marec 2011