Tlačová správa

Májové Štúdio L+S aj v znamení skvelých hereckých dvojíc

Hneď niekoľkým hereckým dvojiciam bude patriť prvá polovica mesiaca máj v Štúdiu L+S. Fanúšikovia divadla sa už 4. mája môžu tešiť na predstavenie Na fašírky mi nesiahaj, v ktorej excelujú dvaja výborní slovenskí herci – Milan Lasica a Milan Kňažko. Ani komédia, ani dráma, ani tragédia, ani muzikál, ale rozhovory. To je to najbežnejšie s čím sa v živote stretávame. Potreba rozprávať sa s niekým. Vymieňať si názory. Alebo sa iba utvrdzovať vo vlastnom presvedčení. Alebo mudrovať v presvedčení, že pred nami na to ešte nikto neprišiel.

Úplnou novinkou v repertoári Štúdia L+S bude Valčík náhody, ktorého premiéra sa uskutoční 7. mája.V tejto inscenácii spoločne hrajú Anjel a žena, alebo Zuzana Fialová a Ľuboš Kostelný. Ide o premiéru pôvodnej inscenácie činohry SND a Fialová bola za postavu Ženy nominovaná na Dosky (2007) za najlepší ženský herecký výkon v sezóne 2006/2007.

Skvelou dvojicou, ktorá v máji vystúpi na doskách Štúdia L+S sú herci i životní partneri Karel Roden a Jana Krausová. Obidvoch ich môžete vidieť 9. mája v predstavení Otevřené manželství.

Počas mája sa ešte diváci môžu tešiť na predstavenia Opačné pohlavie, Mínus dvaja, Rybárik kráľovský, Kontrabas, Kumšt, Půldruhé hodiny zpoždění a české Divadlo Palace Prahe zavíta do Štúdia L+S s hrou Dveře aneb Pane, vy jste náhoda!

Vstupenky na májové predstavenia Štúdia L+S sú v predaji.


b>Generálny reklamný partner: Slovnaft
Hlavní reklamní partneri: Eurosofa, VUJE, TIPOS, Klimex Stone Slovakia, Forza Music, Prvá stavebná sporiteľňa
Reklamní partneri: Produkčný dom FORZA, hotel Tatra, Teddeum
Mediálni partneri: Slovenský rozhlas, Rádio Europa 2, Pravda, .týždeň, Slovenka, Golf, Kam do mesta, Focus, Zoznam.sk, kedykam.sk, SITA, BKIS,"
28. apríl 2011