Tlačová správa

Nová divadelná sezóna odštartuje komédiou Prach

Nová divadelná sezóna je tu! V sobotu 24. septembra ju v Štúdiu L+S oficiálne odštartuje premiéra hry Prach, v hlavných úlohách s Attilom Mokosom a Szidi Tobias.

Čo všetko sa môže stať, keď do fádnosti všedných dní udrie ako blesk z jasného neba hlavná výhra v lote? Komédia Prach, od Györgya Spiróa, je anekdotou i krivým zrkadlom nielen súčasnosti, ale aj obdobia našej nedávnej histórie, prevratu a prvých rokov po spoločenských zmenách a východoeurópskej verzie „divokého kapitalizmu“. Príbehom manželského páru,  ktorý vyhrá hlavnú výhru v lote, autor reflektuje dobre známe spoločenské i intímne rodinné problémy. Hra sa odohráva v jedinej kuchyni, za jediné popoludnie. Rieši však široké spoločenské problémy: rodičov, dospievajúce deti, priateľov, rodinu, kolegov, prácu, nezamestnanosť, dokonca i mafiu. Spiró zatína do živého, dojíma, prekvapuje a zabáva. Herci Szidi Tobias a Attila Mokos pod režijným vedením Juraja Nvotu sú zárukou hereckého koncertu, ktorý vám zaručí neobyčajný divadelný zážitok. 
________________________________________________________________________________________________________

Hlavný reklamný partner: cestovná kancelária Hydrotour
Reklamný partner: FORZA CZ
Mediálni partneri: TA3, TV Bratislava, Rádio Europa 2, Pravda, Slovenka, .týždeň, Kam do mesta, Focus, Zoznam.sk, kedykam.sk, SITA, BKIS

12. september 2011