Tlačová správa

Obľúbené Sedem s.r.o. sa po dlhšej pauze presúva z televízie na scénu Štúdia L + S

Po niekoľkoročnom vysielaní v televízii Markíza a neskôr v TV Joj sa obľúbená humoristická relácia Sedem s.r.o. vracia a to v novej podobe – ako divadelná talk show SEDEM (bez záruky). Raz za mesiac ju bude uvádzať domovské divadlo jedného z účinkujúcich Milana Lasicu – Štúdio L+S. Do konca aktuálnej sezóny je na programe dvakrát: 22. mája a 13. júna 2012.
„Populárna televízna talk show si našla svoje miesto v Štúdiu L+S. Štvorica glosátorov a hudobný hosť, ktorý má tak isto možnosť povedať si svoje. Dve ženy a dvaja muži komentujú všetko, čo život prináša, prípadne, čo by priniesť mohol. K tomu zopár piesní v podaní Petra Lipu s klavírnou podporou Lipu juniora,“ povedal k novému programu riaditeľ divadla Pavol Danišovič.
Moderátorkou bude Elena Vacvalová a spolu s ňou budú udalosti z ostatného obdobia glosovať: Oľga Feldeková, Milan Lasica a Marián Leško.
Televízny formát mal roky svojich stálych divákov. V roku 2001 začala humoristickú reláciu vysielať TV Markíza ako 7edem s.r.o.. Po miernych peripetiách, skracovaní a odsúvaní relácie na neskorší vysielací čas, sa ju televízia rozhodla ukončiť silvestrovským vydaním v roku 2008 a krátko na to reláciu pod názvom SEDEM prevzala konkurenčná TV Joj. Po dvoch rokoch však ohlásila dlhšiu pauzu, po ktorej už formát späť do programovej štruktúry nevrátila.     
Dominantnú časť repertoáru Štúdia L+S tvoria divadelné inscenácie: Rybárik kráľovský, Život na trikrát, Na fašírky mi nesiahaj, Mínus dvaja, Garderobiér, Kumšt, Kontrabas, Iluzionisti, Půldruhé hodiny zpoždění Malé manželské zločiny, Valčík náhody, Prach, Opačné pohlavie a exkluzívne hudobné večery s názvom Music a la cARTe.

Hlavní reklamní partneri: Prvá stavebná sporiteľňa, Forza Music, Forza CZ
Reklamní partneri: Komerční banka, Barzzuz, Europapier Slovakia, Galéria kvetín, DONATI fashion, hotel Tatra, Teddeum, Produkčný dom Forza
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Pravda, Slovenka, .týždeň, Golf, Kam do mesta, Focus, zoznam.sk, kedykam.sk, SITA, BKIS

Viac informácií nájdete na internetovej stránke divadla www.studios.sk alebo na jeho facebookovom profile.
16. máj 2012