Tlačová správa

Čo ponúkne Štúdio L+S do konca aktuálnej sezóny

Do konca sezóny ponúkne Štúdio L+S divadelnú talk show SEDEM (bez záruky), hudobný večer Music a la cARTe, koncert Fragile a samozrejme divadelné predstavenia zo svojho repertoáru.  
 
Bratislavská divadelná scéna Štúdio L+S uzavrie 29. júna aktuálnu, v poradí 29. sezónu. Do jej záveru ju čaká ešte pestrý program. Už túto stredu (13. júna) uvedie druhé vydanie talk show SEDEM (bez záruky); ide o obľúbenú humoristickú televíznu reláciu, ktorej dali tvorcovia divadelnú podobu a jej prvé uvedenie sa stretlo s veľkým úspechom. Ako hudobný hosť vystúpi legenda československej populárnej scény – Janko Lehotský.
b>Moderátorkou večera je Elena Vacvalová; spolu s ňou udalosti z ostatného obdobia glosujú: Oľga Feldeková, Milan Lasica a Marián Leško. Súčasťou „Sedmičky“ je tiež hudobný hosť. Talk show bude aj v novej sezóne uvádzať domovské divadlo Milana Lasicu – Štúdio L+S pravidelne, raz za mesiac.   
Do konca sezóny sú na programe aj divadelné predstavenia: Iluzionisti, Garderobiér, Mínus dvaja a Půldruhé hodiny zpoždění. V stredu 20. júna sa uskutoční posledný z trojice koncertov populárnej „skupiny siedmich hlasov“ FRAGILE.  
Posledný večer pred letnými prázdninami – v piatok 29. júna bude patriť taktiež hudbe a Music a la cARTe. Tentokrát sa predstavia legendy slovenského big beatu: Laco Lučenič, Dodo Šuhajda, Jožo Barina, Ľudovít Nosko a Ľuboš Jurík. Tradičnú zostavu tvoria Martin Valihora, Eugen Vizváry a autori programu Oskar Rózsa a Pavol Danišovič. Exkluzívny večer prináša Slovak Telekom a hudba.zoznam.sk.
Sezónu 30. júna definitívne uzavrie hosťovanie inscenácie režiséra Petra Mikulíka Opačné pohlavie v Kaštieli Strážky, kde sa bude hrať pod holým nebom. 

Ďakujeme za spoluprácu a Vašu priazeň v aktuálnej sezóne; tešíme sa na tú jubilejnú 2012 – 2013!
   
Hlavní reklamní partneri: Prvá stavebná sporiteľňa, Forza Music, Forza CZ
Reklamní partneri: Komerční banka, Barzzuz, Europapier Slovakia, Galéria kvetín, DONATI fashion, hotel Tatra, Teddeum, Produkčný dom Forza
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, Pravda, Slovenka, .týždeň, Golf, Kam do mesta, Focus, zoznam.sk, kedykam.sk, SITA, BKIS

11. jún 2012