Tlačová správa

Pokračuje LETO HERECKÝCH OSOBNOSTÍ, zároveň sa už predávajú lístky na september a október

     Štúdio L+S je toto leto otvorené. Počas prázdninových mesiacov uvádza sériu pražských predstavení s názvom LETO HERECKÝCH OSOBNOSTÍ. V júli úspešne odohralo osem, v auguste sú na programe dve predstavenia. Divadlo zverejnilo aj svoj septembrový a októbrový program. Lístky sú k dispozícii v sieti Ticketportal.
      „Trochu s obavami sme v lete nechali divadlo "otvorené". Záujem divákov však presiahol všetky naše očakávania. Určite budeme v tejto "letnej tradícii" pokračovať. Momentálne sa pripravujeme na spustenie ďalšej divadelnej sezóny a začneme s malým prekvapením, ale o tom až v pravej chhvíli,“ povedal výkonný riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič. Leto hereckých osobností 2013 organizuje Studio DVA Praha, a to v priestoroch Štúdia L+S a na nádvorí Zičiho paláca.
     V auguste prídu pražskí umelci dvakrát hosťovať s inscenáciou s názvom HLAVA V PÍSKU. Komédiu o milostnom príbehu, ktorý dojal celé Maďarsko, režíroval Patrik Hartl. V piatok 9. a v sobotu 10. augusta bude javisko Štúdia L+S patriť trojici hercov: Ivana Chýlková, Jan Potměšil a Jana Stryková.
     V poradí 31. sezóna „Eska“ sa začne 10. septembra uvedením najnovšieho titulu v repertoáre divadla, pôvodnou hrou slovenskej režisérky a spisovateľky Evy Borušovičovej 69 vecí lepších než sex.
     Počas letných prázdnin je pokladnica divadla otvorená len v dňoch, kedy sa večer hrá predstavenie, a to hodinu pred jeho začatím (od 18 do 19.00 hod.). Vstupenky na septembrový a októbrový program divadla sa dajú kúpiť v sieti Ticketportal. Pokladnica divadla sa otvorí v riadnom režime opäť 2. septembra.

31. sezónu Štúdia L+S podporujú:
Generálny reklamný partner: Slovenská sporiteľňa Hlavní reklamní partneri mediworx software solutions, PPC Power, Forza Music, Forza CZ
Reklamní partneri: Slovnaft, Barzzuz, Europapier Slovensko, KVETNET, hotel Tatra, Teddeum, Produkčný dom Forza
Mediálni partneri: Rádio Europa 2, denník Pravda, týždenníky Slovenka a .týždeň, mesačníky Golf Revue, Kam do mesta, kedykam.sk, tlačová agentúra SITA a Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Zuzana Golianová 25. 7. 2013, v Bratislave

25. júl 2013