Tlačová správa

Diváci prijali Leto v Štúdiu s nadšením

  • prišlo vyše 2200 divákov
    /li>
  • standing ovation pre Lipu s Lasicom i Simu Martausovú
    /li>
  • Štúdio L+S na festivale Pohoda


ovinka Štúdia L+S v podobe špeciálneho júlového programu sa stretla s veľkým úspechom u divákov. Všetkých jedenásť večerov bolo vypredaných a do divadla tak spolu prišlo cez 2200 divákov. ,,citacia Pali“
rala sa osvedčená klasika, ale aj najnovšie inscenácie divadla – pesničkové Spomínanie na Paríž či vtipne zrežírované Listy Emilovi, ktoré mali premiéru len tento rok. Aj za krátky čas si však stihli nájsť svojich fanúšikov. Scéna Štúdia L+S patrila počas júla aj dvom koncertom, ktoré boli zaplnené do posledného miesta. Najskôr publikum ocenilo veľkým standing ovation dvojicu Milan Lasica a Peter Lipa, potom v divadle zožala úspech skvelá Sima Martausová so skupinou.
túdio L+S počas prvého ,,prázdninového“ mesiaca hosťovalo aj mimo Bratislavy. Okrem tradičných zájazdových predstavení bolo pozvané aj na festival Pohoda, kde sa hrala inscenácia inšpirovaná pesničkami Jara Filipa a Milana Lasicu Spomínam na Paríž.
ugust bude v Štúdiu L+S síce prázdninový, ale bude sa pracovať aj na prípravách novej, 32. sezóny. Tá odštartuje 10. septembra jednou z noviniek bude nakrúcanie relácie Show Jana Krausa. Premiéra pripravovanej hry v réžii Eduarda Kudláča, v ktorej sa objavia Tomáš Maštalír a Marian Miezga, je naplánovaná na koniec októbra.
Leto v Štúdiu L+S pod hlavičkou Kultúrne leto a hradné slávnosti Bratislava 2014 podporili:
enerálni reklamní partneri: Slovenská sporiteľňa, spoločnosť SLOVNAFT, a.s.
eklamní partneri: Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, Mesto Bratislava, hotel Tatra, Produkčný dom Forza
roduktoví partneri: Staropramen Sládkova Limonáda, výrobca šumivých vín HUBERT J.E., čerstvo upražená gurmánska káva BARZZUZ, MoshiMoshi – poctivé bistro a donáška zdravej stravy, Giraffe Bakery - sladké radosti z kvalitných surovín, Kvetnet.sk - najkrajšie kvety na internete.
ediálni partneri: Rádio Jemné, denník Pravda, týždenníky Slovenka a .týždeň, OK magazín Slovensko, Kam do mesta, webnoviny.sk, kedykam.sk, hudba.sk a BigMedia
1. august 2014