Tlačová správa

Rok 2016 odštartuje v Štúdiu L+S Titanik

Titanik, Rybárik i Život na trikrát otvoria rok 2016 v Štúdiu L+S. U nás sa ale divák dozvie, aj ktorých 69 vecí je lepších než sex. Zabávať bude aj Bolek Polívka v Mínus dvaja či Marián Miezga a Tomáš Maštalír s Dadou Gudabovou v hre Na východe nič nové.

Kto ešte nečítal či nevidel Listy Emilovi, môže to napraviť. 26. januára. S Milanom Lasicom to na pódiu rozbalia Dominika Kavaschová, Kamil Mikulčík, Lujza Schrameková, Zuzana Šebová, Barbora Švidraňová!
Naše Tri grácie z umakartu sú jednoducho grácie s humorom a nadhľadom. Marta Sládečková, Kamila Magálová a Petra Polnišová ako tri rodinne spojené a prepletené grácie. Music aĺa cARTe je partička hudobných i nehudobných fajnšmekrov, ktorá bude 29. januára sprevádzať Zdeňka Bínu (-123 minut), Jozefa Gertli Danglára a Petra Luhu. Mesiac po Silvestri ukončíme Malými manželskými zločinami s Milanom Lasicom a Martou Sládečkovou v hlavných úlohách!
Vstupenky na predstavenia sú k dispozícii v pokladni Štúdia L+S a na www.predpredaj.sk.
________________________________________________________________________

33. sezónu Štúdia L+S podporujú:
Generálny reklamný partner: Slovenská sporiteľňa
Hlavní reklamní partneri: Tempest, SAM - Shipbuilding and Machinery, Torbia, LGM
Reklamní partneri: Ortica, Barzzuz, Forza Music, Hotel Tatra, Forza
Mediálni partneri: Rádio Jemné, Pravda, Slovenka, .týždeň, Forbes, Golf Revue, Kam do mesta, webnoviny.sk, kedykam.sk, BKIS

1. január 2016